Astrologova sobota 22.2.2025 – Dobré myšlenky
Pět dvojek v datu, spějeme snad k harmonii, cestě k ní nebo aspoň dohodě o ní? Aspekty posledních dnů byly hodně o hledání míru v sobě, stability a o pozitivních kontaktech s lidmi. Doba jim přeje a tak využijme správný čas.
Tento víkend je časem stojícího Marsu. Mars se v pondělí vydá na cestu Rakem opět dopředu.
Během nadcházejících dvou dnů se tak setkáme s minulostí, naladěním a vstřícnými kroky. Možná leckdo udělá pár kroků do minulosti. Možná se pokusí o opravu nebo úpravu.
Všimněte si, že čas přeje dobrým počinům, Venuše je v sextilu s Jupiterem. Obě planety budou podporovat konstruktivní myšlenky.
Čas pomáhá i slovům od srdce a jasně formulovaným vizím a plánům. Nás jednotlivců i skupin. Mars ve volném trigonu s Merkurem a Saturnem. Vyjasní se.
Jen ta Luna ve Střelci ukazuje, že vyjednávání nebudou na oko jednoduchá, Luna ve Střelci v kvadrátu se Sluncem ráda bouchá expresivně do stolu.
Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/astrolog.ondrej.habr