Hudební divadlo Karlín pořádá Benefiční představení muzikálu Čas růží

Hudební divadlo Karlín v čele s ředitelem, panem Egonem Kulhánkem, ve spolupráci s producenty představení muzikálu Čas růží, pány Oldřichem Lichtenbergem a Sagvanem Tofi (autorem muzikálu), si dovolují spolu se zřizovatelem, hl. m. Praha, vyhlásit Benefiční představení muzikálu Čas růží.

Jeho výtěžek, včetně částí či celých honorářů účinkujících, kteří se připojí, bychom rádi věnovali výzkumnému pracovišti profesora MUDr. Marka Tměného CSc. 1. interní kliniky a hematologie Všeobecné fakultní nemocnice vedené přednostou Onkologické kliniky, profesorem MUDr. Lubošem Petruželkou, CSc.

Toto oddělení a výzkumný tým má za sebou mimořádné úspěchy ve výzkumu a léčbě onkologických onemocnění. Jejich aktuálním cílem jsou tzv. sekundární onkologická onemocnění, jež se objevují jako recidiva po předchozí úspěšné léčbě primárních onkologických onemocnění. Pracoviště se také zabývá psychologickým vlivem prostředí a vnitřního psychického nastavení pacientů na úspěšnost a efektivitu léčby. Tým odborníků onkologické hematologie VFN mj. spolupracoval na léčbě našeho kolegy a kulturního doyena Karla Gotta.

Zároveň zřizujeme bankovní účet pro účely veřejné sbírky, na nějž budou moci dle svého uvážení přispět i alternující kolegové a kolegové dalších uváděných děl, včetně zaměstnanců a externistů s Hudebním divadlem Karlín spolupracujících.

Benefiční představení ČASU RŮŽÍ se uskuteční dne 20. února 2020 a záštitu nad ním převzala autorka této myšlenky, radní pro kulturu hl. m. Prahy, Mgr. Hana Třeštíková.

Foto: Petr Brodecký

You may also like...