Ondřej Habr: astrologovo pondělí 23.3.2020 – Důležité pondělí

Mám takový nepříjemný pocit, že během dneška (a zítra) leckdo z nás pohlédne do očí nepříjemné pravdě. Saturn vešel do Vodnáře a tak si nelze nic namlouvat a ani se přemlouvat k tomu, že vidíme něco jiného než to, co se děje. Technicky je totiž v sextilu se Sluncem v Beranu a tak vše lépe vidíme.

Slunce v Beranu se pomalu dostává do konjunkce s Chironem a Lilit. Tenhle okamžik není jen o nepříjemných pocitech, ale i o nutné reakci. Ta by měla být jednoznačná, přesvědčivá, ale přiměřená. Jinak bude výrazem našeho strachu a ne promyšleným činem, který by měl zafungovat. Celé je to o úměrnosti a propojení vlastních aktivit s těmi správnými možnostmi. Mars je v Kozorohu v konjunkci s Plutem. Jde o nic a zároveň o všechno.

Je tu čas na rozhodné kroky v našich životech. Asi tak 3 dny. Rozhodně tu není doba k tomu, abychom seděli na vlastních plánech, představách a myšlenkách. Abychom se dál zaobírali vlastním strachem a obavou. Tyto dva naši společníci by se pak už nemuseli od nás odloučit a začali by řídit náš svět.

Takže ten, kdo myslí na budoucnost, by měl zpozornět a ten, kdo se příliš ponořil do sebe, do dění, ten by se měl probrat. Je tu před námi několik dní, ve kterých můžeme něco klidně i zdánlivě malého udělat. Půjde třeba i o gesto, projev, zprávu, vzkaz. Každý má svá přání a tak bychom se po nich měli podívat.

Mgr. Ondřej Habr, astrolog a astropsycholog
https://www.facebook.com/ondrej.habr

Časopis Ve hvězdách si lze předplatit prostřednictvím non stop linky předplatného + 420 777 157 435, e-mail: info@astrolife.cz (roční předplatné 240 Kč, na 2 roky 480 Kč), pro Slovensko na telefonních číslech +420 249 893 566, 3563, +420 800 188 826, e-mail: objednávky@ipredplatne.cz

You may also like...